Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 21 lis 2015, 16:46 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Namawiałam wczoraj na pójście do kina na "Listy do M2" i ... poszliśmy z małżonkiem :)
Sporo mam przemyśleń i wniosków, tak na gorąco. Od razu mówię, że nie żałuję, że poszłam, bo jak to na komedii romantycznej, trochę wzruszeń było, trochę śmiechu, miła dla ucha ścieżka dźwiękowa, świąteczne dekoracje. Jednak szkoda, że głównym tłem zdjęć w filmie była galeria handlowa, a w finałowych Wigiliach uwypuklone zostały niemal tylko prezenty. Komercha jak się patrzy...
Podobnie jak w pierwszej części Listów do M, fabułą była składanka przedświątecznych epizodów z życia różnych osób. Miał to być kalejdoskop typowych ludzkich losów w naszej aktualnej rzeczywistości. W pewnym momencie smutno mi się zrobiło, gdy uświadomiłam sobie, że właściwie wszyscy dotknięci są jakimś problemem. Ale takie pewnie nastały czasy...
W każdym razie brakowało mi w filmie istoty Świąt Bożego Narodzenia, tak chociaż na marginesie, tak troszeczkę. I w związku z tym stwierdzam, że więcej jest "świąt w świętach" w filmie "Kevin sam w domu", niż w "Listach do M2"...

Załącznik:
Listy do M.jpg
Listy do M.jpg [ 246 KiB | Przeglądany 26643 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 16:24 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 23 gru 2015, 15:56
Posty: 2
Przecież wiadomo, że Listy do M zarówno pierwsza, jak i druga część to komercja ;) reklamowali jako najśmieszniejsza polska komedia ostatnich 25 lat, ale chyba trochę na wyrost ;) jednak warto obejrzeć, aby nastroić się na świąteczny nastrój.

_________________
http://vacacion.pl/ciekawostki-ze-swiata


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2016, 20:01 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2013, 21:41
Posty: 184
"Wkręceni 2"........gorszy od części pierwszej..ale tak często bywa


Polecam wojenny "Furia".....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2018, 9:45 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 19:22
Posty: 1528
Lokalizacja: Hajduki
"Furia" to mniemam ten z taką nazwą czołgu?

Niezmiennie od lat,średnio raz do roku oglądam "Imię Róży" i niezmiennie od lat mnie fascynuje.

_________________
[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group