Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 20 sty 2018, 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Użytkownik

Witam,

chciałbym zapytać możliwie przyszłych pracodawców, czy pracodawców w ogóle o ich/Wasze podejście do sprawy wyższego wykształcenia posiadanego przez przyszłych pracodawców. Przegapiłem pierwsze rekrutacje, ale znalazłem, że mogę się jeszcze przyłączyć na wyższej szkole bankowej na kierunek transport i spedycja: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie - czy patrząc nawet tak pobieżnie na ich opis, wydaje się Wam że to zwiększa moje szanse do pracy w firmie spedycyjnej, czy lepiej odpuścić studia transport i pracować teraz za głodowe stawki i zdobywać doświadczenie bez studiów?

z jednej strony w głowie mam kult papierka i tego "wykształcenia" - z drugiej praktyka chyba ważniejsza?

Użytkownik
Użytkownik

Wydaje mi się, że najlepiej będzie przejrzeć konkretne oferty pracy i sprawdzić wymagania pracodawców, da Ci to pewien ogląd sytuacji. Zobacz np. na tym portalu: https://www.jobs.pl/praca/transport-spedycja-logistyka

Użytkownik
Użytkownik

ja do takich dużych portali nie mam zaufania niestety... jest tak, że to takie pożeracze CV - wrzucasz, ale nic z tego nie masz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.