Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 6:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Makijaż
Post: 18 maja 2021, 11:56 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2021, 11:19
Posty: 10
Cześć wszystkim! Moje drogie nie widziałam tutaj jeszcze takiego tematu, a myślę, że warto byłoby o nim porozmawiać. Otóż chodzi mi w tym momencie o make-up, a w szczególności o wybór palety do makijażu. Jak zapewne zdajecie sobie sprawę wybór odpowiedniej to sprawa kluczowa. No właśnie moje drogie, jakie kolory wybieracie? Macie osobne do stosowania na co dzień i osobne do okazji specjalnych? Czy może zawsze używacie tego samego sprawdzonego rozwiązania niezależnie do okazji? Tak się akurat składa, że obecnie szukam jakiejś nowej dla siebie. Tylko jak teraz zaglądam do drogerii w internecie, to widzę, że jest mnóstwo różnych rozwiązań. Zresztą zobaczcie same, chociażby https://www.ezebra.pl/pl/menu/makijaz/palety-do-makijazu-2424.html w tym miejscu. Powiedźcie mi moje drogie, co najlepiej z tego wszystkiego wybrać? Z jakich wy korzystacie? Dajcie znać, jak to u was wygląda i które najlepiej się sprawdzają. Z góry dziękuję za wszystkie przydatne wiadomości. Pozdrawiam was, trzymajcie się ciepło!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group