Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2015, 10:30 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 08 sty 2015, 10:27
Posty: 1
Mieszkanie do wynajęcia , Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2, składające się z 2 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki z wc. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane i wyposażone. W małym pokoju znajduje się wersalka, szafa i stolik. W dużym pokoju znajduje się rogówka, meble i telewizor. Łazienka wykafelkowana z prysznicem. Mieszkanie wyposażone w pralkę, lodówkę, piekarnik, kuchenkę i zmywarkę. W mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe. Wynajem osobom niepalącym. Preferowany najem firmom. Czynsz najmu wynosi 950 zł. Kaucja 1800 zł.
Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Więcej:
http://dom.gratka.pl/tresc/401-31681250 ... zgoda.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2015, 14:06 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
A jakie media są w czynszu? Co trzeba płacić osobno?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2016, 16:09 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 19 paź 2014, 11:13
Posty: 6
Najlepiej i tak kupić. Można się zorientować i kupić od dewelopera. Prosto łatwo. A i później można komuś wynająć i zarabiać. :flaga:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2016, 10:15 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 30 cze 2016, 8:43
Posty: 51
Ja też postawiłabym na coś nowego :) Coś co mogę dostosować do własnych potrzeb i wykończyć tak jak minie się podoba.
Zwłaszcza, że materiały do remontu kupie wszędzie. Styropian posiadają tam w rewelacyjnej cenie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2017, 14:33 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2017, 14:15
Posty: 3
W sumie wybór mieszkania jest dobrym wyjściem, choć ja też wolałbym coś urządzić według własnego mieszkania. Długo mieszkałem w blokach, jednak z czasem przeprowadziłem się do domu prywatnego. Najgorsza jest konieczność martwienia się o ogrzewanie, jednak gdy korzysta się z wydajnego paliwa jakim jest ekogroszek nie trzeba się zupełnie niczym przejmować. Ja wybrałem produkty firmy SmartTrans, podobnie jak wielu moich znajomych. Jednak kwestia tego, czy lepiej mieszkać w domu czy mieszkaniu raczej zawsze będzie głównym tematem wielu sporów. :D

_________________
Walcz o lepsze jutro!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2017, 12:16 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 09 sty 2017, 16:36
Posty: 4
Zastanawia mnie czy warto w ogóle w dzisiejszych czasach wynajmować mieszkanie.Mieszkania w województwie śląskim można kupić bezpośrednio do dewelopera lub z rynku wtórnego. Wynajem mieszkania to często spłacanie kredytu komuś innemu. Sam tak miałem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2017, 21:07 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 01 mar 2017, 21:01
Posty: 2
Jeśli nadal jesteś zainteresowany wynajęciem tego mieszkania, ale nie chce Ci się samemu tym zajmować to poszukaj jakiejś firmy zarządzającem najmem

_________________
RentFriend


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:43 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
To już chyba nieaktualne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 8:30 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 sie 2016, 14:40
Posty: 26
Macie na sprzedaż mieszkanie bądź dom w okolicy Wrocławia, ale nie macie siły na umieszczanie wszędzie ofert, odpowiadania na wciąż te same pytania? Brzmi znajomo :/ Warto zastanowić się nad skorzystaniem usług biuro nieruchomości Wrocław http://www.fidom.pl Dopilnują za nas wszelkich formalności i z pewnością szybciej znajdą kogoś, kto będzie chciał kupić czy wynająć, niż gdybyśmy sami z tym walczyli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2021, 18:06 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Zobacz sobie na firmę BLISKIE PIASECZNO która realizuje nowe projekty blisko warszawy budowy osiedli w dobrych okolicach. Sama skorzystałam z ich oferty bliskiepiaseczno i mam mieszkanie gotowe do mieszkania. Polecam bo to są mieszkania warte swej ceny, designerskie przestrzenne i w dobrej okolicy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group